Питання-відповідь

Для перегляду відповіді клікайте на запитання.

Я купив земельну ділянку і закінчив її оформлення

По-перше, вітаємо нового сусіда!
Далі Вам бажано звернутися до Правління СТ щодо вступу в Товариство.

Навіщо мені ставати членом СТ?

Згідно Статуту Товариства, член СТ має право користуватися майном Товариства, брати участь у діяльності Товариства та управлінні його справами, обирати та бути обраним до органів управління і контролю, вносити пропозиції щодо покращення та усунення недоліків в роботі Товариства і посадових осіб.
Якщо не вступати до СТ, Ви не матимете можливості підключити комунікації (вони є майном Товариства), не зможете брати участь у зборах та вирішувати питання щодо доріг, охорони та ін, отримувати необхідні справки для будівництва, продажу ділянки тощо.

Як мені вступити до СТ?

Прийом в члени Товариства, заміна члена Товариства проводяться за письмовою заявою при наявності права власності на земельну ділянку або її частину в межах загальної ділянки Товариства. Заява пишеться на ім’я Голови Товариства. Особа, яка бажає стати членом Товариства, після ухвалення попереднього рішення про її прийом, має ознайомитися зі Статутом та погодитися з його умовами, сплатити вступний, членські і цільові внески (за наявності), а також суми заборгованості перед Товариством за члена Товариства – попереднього власника земельної ділянки.
На даний час вступний внесок до Товариства складає 10000 грн, членські внески — 150грн на місяць, послуги охорони — 180грн на місяць.
Після того, як внески та заборгованість будуть сплачені, загальні збори (збори уповноважених) або Правління Товариства приймають особу до членів СТ.

Як комунікації я можу підключити і як це зробити?

У нашому СТ є можливість підключення садової електрики*, водопроводу, централізованої каналізації, газу, оптичного інтернету.
*по території СТ проходить дві лінії електропередач, одна належить СТ (лінія 220В) і Товариство може підключати ділянки до неї власними силами. Друга належить ПАТ «Київенерго», усі питання з приводу підключення до неї вирішує «Київенерго».

Для підключення садової електрики, водопроводу, каналізації та інтернету необхідно звернутися до Правління СТ.
Для підключення газпостачання, необхідно звернутися до ПАТ «Київгаз».

Де я можу дізнатися інформацію щодо тарифів та оплат?

Уся інформація є на сайті у відповідних розділах:

Оплата послуг
Тарифи
Інформація щодо заборгованості по членським та цільовим внескам знаходиться у розділі Заборгованості.

Як вирішуються загальні питання стосовно СТ?

Загальні питання щодо роботи СТ (напр.: ремонт доріг, організація охорони, відеонагляду, тощо), вирішуються на загальних сборах Товариства.
Загальні збори Товариства — захід, на якому мають бути присутні усі члени Товариства, де у форматі голосування більшістю приймаються пропозиції щодо діяльності СТ та вирішення нагальних питань.
Тому потрібно уважно слідкувати за новинами на сайті та на дошках оголошень на території СТ, щоб не пропустити збори.