Питання-відповідь

Для перегляду відповіді клікайте на запитання.


Я купив земельну ділянку і закінчив її оформлення

По-перше, вітаємо нового сусіда!
Далі Вам бажано вступити в Товариство.


Навіщо мені ставати членом СТ?

Згідно Статуту Товариства, член СТ має право користуватися майном Товариства, брати участь у діяльності Товариства та управлінні його справами, обирати та бути обраним до органів управління і контролю, вносити пропозиції щодо покращення та усунення недоліків в роботі Товариства і посадових осіб.
Якщо не вступити до СТ, Ви не матимете можливості підключити комунікації (вони є власністю Товариства), не зможете брати участь у зборах, вирішувати питання щодо доріг, охорони та ін, отримувати справки для будівництва тощо.


Як мені вступити до СТ?

Прийом в члени Товариства, заміна члена Товариства проводяться за письмовою заявою при наявності права власності на земельну ділянку або її частину в межах загальної ділянки Товариства. Заява пишеться на ім’я Голови Товариства. Людина, яка бажає стати членом Товариства, після ухвалення попереднього рішення про його прийом, має сплатити вступний, членські і цільові внески (за наявності), а також суми заборгованості перед Товариством за члена Товариства – попереднього хазяїна земельної ділянки.
На даний час вступний внесок до Товариства складає 40000грн, членські внески — 25грн на місяць за сотку.
Після того, як внески та заборгованість були сплачені, загальні збори (збори уповноважених) або правління Товариства приймають людину до членів СТ.


Як комунікації я можу підключити і як це зробити?

У нашому СТ є можливість підключення садової електрики*, водопроводу, централізованої каналізації, газу, оптичного інтернету.
*по території СТ проходить дві лінії електропередач, одна належить СТ (лінія 220В) і Товариство може підключати ділянки до неї власними силами. Друга належить ПАТ «Київенерго», усі питання з приводу підключення до неї вирішує «Київенерго».

Для підключення садової електрики* необхідно звернутися до …
Для того, щоб підключитися до водопроводу або каналізації — Вам необхідно звернутися до …
Для підключення газпостачання, необхідно звернутися до ПАТ «Київгаз»
Для підключення інтернету — телефонуйте за номером


Де я можу дізнатися інформацію щодо тарифів та оплат?

Уся інформація є на сайті у відповідних розділах:

Оплата послуг
Тарифи
Інформація щодо заборгованості по членським та цільовим внескам знаходиться у розділі Заборгованості


Як вирішуються загальні питання стосовно СТ?

Загальні питання щодо роботи СТ (напр.: ремонт доріг, організація охорони, відеонагляду, тощо), вирішується на загальних сборах.
Тому потрібно уважно слідкувати за новинами на сайті та на дошках оголошень на території СТ, щоб не пропустити збори.